Chytrý posilovač Gymbit Wonder Core

Revoluční průlom ve světě fitness, který posílí celý střed těla. K tomu je navíc navržen tak, aby kombinoval celkem šest cviků a kardio pro maximálně intenzivní trénink, který účinně spaluje kalorie. Můžete tak provádět sklapovačky, zkracovačky, mosty, kliky, bicepsové a tricepsové kliky, nůžky a ježdění na kole pro aerobní a anaerobní trénink celého těla.

Posilovač Wonder Core

Tajemství posilovače spočívá v jeho důmyslném řešení. Má šikovně skrytý systém nastavitelného odporu na obou stranách, který vám umožňuje zvolit si jeho úroveň podle vlastní potřeby v rozmezí 12kg až 22kg. Díky tomuto odporu se svaly zapojují v obou směrech cvičení a při každém opakování. Navíc vám odpor pomáhá vrátit se do výchozí pozice, podobně jako by jste měli osobního trenéra.

gymbit-wonder-core-1

Sami máte možnost se rozhodnout, jaký druh tréninku chcete provádět. Pokud se chcete zaměřit na zeštíhlení a hubnutí, použijete menší odpor a větší počet opakování cviků. Během krátké chvíle se vám rozběhne tepová frekvence a začne docházet ke spalování tuků. Pokud se chcete zaměřit na výstavní břišní svaly, přidáte odpor a provádíte méně opakování.

Pomocí jiných cviků zpevníte zadek, stehna, lýtka či zadní stranu paží, což je s přibývajícím věkem zvláště u žen problematická partie. Pro většinu žen jsou také běžné kliky poměrně náročné, ale tím je Wonder Core jedinečný. Nastavíte si odpor, umístíte válečky pod boky a můžete začít. Zpětný odpor vám pak pomáhá nahoru.

Pro opravdu účinné hubnutí je jedním z nejlepších kardio cvičení simulace jízdy na kole. Také s tímto vám chytrý posilovač pomůže. Stačí si sednout na stabilní židli a začít zvolna zvyšovat tepovou frekvenci, spalovat kalorie a zbavit se tuku.

Gymbit Wonder Core je velmi kompaktní přístroj, který snadno složíte a můžete ho schovat téměř kamkoliv. Je to jakoby jste měli šest velkých neskladných přístrojů a kardio trenažér k tomu.

Přestaňte plýtvat svým časem a vyzkoušejte posilovač Gymbit Wonder Core nyní sami na vlastní těle.

Taky znáte z TV
Mini stepper Moonsurfing
Mini stepper Moonsurfing
Multifunkční cvičební pomůcka, se kterou zvládnete více než 20 různých cviků. Nahradí stepper nebo twister, také budete simulovat pohyby jako...