Štítek: Hubnutí

Chytrý posilovač Gymbit Wonder Core

Chytrý posilovač Gymbit Wonder CoreRevoluční průlom ve světě fitness, který posílí celý střed těla. K tomu je navíc navržen tak, aby kombinoval celkem šest cviků a kardio pro maximálně intenzivní trénink, který účinně spaluje kalorie. Můžete tak provádět sklapovačky, zkracovačky, mosty, kliky, bicepsové a tricepsové kliky, nůžky a ježdění na kole pro aerobní a anaerobní trénink celého... Read More »

Legíny na hubnutí Hot Shapers

Legíny na hubnutí Hot ShapersVyjímečné legíny, které jsou úžasnou pomůcku usnadňující spalování kalorií a rychlejší hubnutí při chůzi, odpočinku nebo domácích... Read More »

Mini stepper Moonsurfing

Mini stepper MoonsurfingMultifunkční cvičební pomůcka, se kterou zvládnete více než 20 různých cviků. Nahradí stepper nebo twister, také budete simulovat pohyby jako při surfování. Moonsurfing je moderní způsob, jak si protáhnout a procvičit celé tělo bez děsivého a namáhavého chození do... Read More »

Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí

Vibrační pás Slender Shaper na hubnutíSlender Shaper je vibrační pás podporující Vaše hubnutí tím, že simuluje pohyby břišní tanečnice, a tak účinně zpevňuje břišní svaly. To se ovšem netýká jen břicha. Připněte jej na hýždě, stehna, ramena, lýtka či paže a hravě tvarujte danou... Read More »