Štítek: Úklid

Go Roller – váleček na malování bez namáčení

Go Roller – váleček na malování bez namáčeníOblíbený a zdokonalený váleček, se kterým vymalujte rychle a bez námahy. Vyhnete se cákancům a skvrnám na podlaze bez dlouhých příprav a zakrývání... Read More »

Univerzální mop X-Power

Univerzální mop X-PowerJedinečný mop s promyšleným tvarem, který Vám při náročném úklidu opravdu pomůže. Patentovaný disajn si poradí s každou překážkou a můžete jej použít jak na mokré, tak i suché... Read More »

Smršťovací zahradní hadice XHOSE

Smršťovací zahradní hadice XHOSEUž Vás nebaví tahat se s těžkými hadicemi, které se neustále zamotávají? Pak oceníte inovativní smršťovací hadici X-HOSE, která má vše, co klasická neohrabaná zahradní hadice postrádá. Zalévání zahrady či mytí auta vážně nikdy nebylo... Read More »

Parní čistič a mop H2O X5 Elite

Parní čistič a mop H2O X5 ElitePopulární mop H2O X5, který dokonale čistí a odstraňuje zápach naprosto bez chemikálií pouhou silou čisté páry, si pořídilo již více než milion zákazníků. Nový model s označením Elite přináší některá praktická vylepšení a příslušenství, která ještě více celý úklid... Read More »