Parní čistič a mop H2O X5 Elite

Populární mop H2O X5, který dokonale čistí a odstraňuje zápach naprosto bez chemikálií pouhou silou čisté páry, si pořídilo již více než milion zákazníků. Nový model s označením Elite přináší některá praktická vylepšení a příslušenství, která ještě více celý úklid usnadní.

Parní mop H2O X5 Elite

Parní mop H2O X5 Elite

Podle recenzí a ohlasů zákazníků patří tento parní čistič 5v1 mezi nejoblíbenější ze současně prodávaných parních čističů na světě. Je lehký, ekologický a hodí se na úklid celé domácnosti. S vylepšeným modelem Elite navždy změníte zastaralé techniky úklidu a ještě ušetříte za drahé čistící prostředky.

Vysokého čisticího výkonu mop dosahuje tím, že běžnou vodu z kohoutku změní v páru a pomocí mikrovláken, které mu násodbně zvyšují savost. Všechny druhy povrchů tak dokonale vyčistí hrubou silou čisté páry a povrch z mikrovlákna zachytí každou nečistotu. Vzhledem k tomu, že nepotřebuje žádné chemikálie, je velmi šetrný k životnímu prostředí.

„S X5 si mohu být jisá, že mé děti jsou doma v bezpečí“

Parní mop se speciálním nástavcem se výborně hodí na dezinfekci koberců, které zbavuje nejrůznějších roztočů, bakterií a některých druhů virů. Při úklidu nejste nijak omezována v pohybu díky otočné trojúhelníkové hlavici a 6 metrů dlouhému kabelu.

Okamžitě jej lze proměnit v praktický ruční parní čistič, který si obzvlášť účinně poradí se špínou, na kterou lidské síly nestačí. Kromě tedy běžného čištění oken, sprchového koutu a toalety, spár mezi obklady, žaluzií nebo trouby si také s pomocí nastavitelné super-horké páry poradí se silně znečištěnými poklicemi u auta, výkonem 1300w odstraní všechen zaschlý tuk a mastnotu.

Prohlédněte si reklamu na parní mop H2O X5 Elite, kterou znáte z TV teleshopingu

K mopu H2O X5 Elite dostanete zdarma bonusový balíček obsahující 45 cm dlouhou parní trysku, úzkou prachovku a návlek z mikrovlákna.

Mocnou silou páry odstraníte všechny nečistoty a plísně i z těžko dostupných míst!

Taky znáte z TV
Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew
Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew
Seznamte se s novou generací oblíbené vrchní matrace, která okamžitě vylepší Vaši starou postel. Nová přistýlka Renew Eucalyptus je tou...
Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant
Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant
Elegantně vypadající baterie s okamžitým ohřevem vody na teplotu až 60stupňů kdekoliv a kdykoliv. Chytré a praktické řešení, které vám...
Go Roller – váleček na malování bez namáčení
Go Roller – váleček na malování bez namáčení
Oblíbený a zdokonalený váleček, se kterým vymalujte rychle a bez námahy. Vyhnete se cákancům a skvrnám na podlaze bez dlouhých...