Interaktivní Baby Born panenka

Panenka Baby Born ® od ZAPF CREATION je moderní interaktivní hračka vhodná již pro děti od 3 let. Velikostí 43cm a dokonalým provedením vypadá jako skutečné miminko, o které je potřeba se postarat a které pláče, pije a jí z lahvičky kašičku, čůrá, kaká a zavírá oči.

Interaktivní panenka Baby Born

Interaktivní panenka Baby Born

BABY born® jsou jedinečné panenky, které jistě znáte z televizních reklam. Snadná rozšiřitelnost o různá příslušenství a módní doplňky umožňuje s nimi zažít nespočet možností hry. Holčičky jsou z hry s panenkou nadšené a užijí si s ní spoustu legrace a zábavy.

“ Miminko můžeš i vykoupat. Nakrm ho z lahvičky a dej ho spát. Posaď miminko na nočníček a pěkně ho pochval. Jinak začne plakat a ty ho budeš muset pohoupat v náručí. „

Funkce panenky napodobují chování opravdového miminka. Baby Born umí ronit slzy, pít z lahvičky, čůrat a kakat do plenky, zavírat oči. A dokonce je možné ji krmit její speciální kašičkou, přičemž všechno funguje bez baterií!


Podívejte se na televizní reklamu Baby Born

Podle informací společnosti ZAPF CREATION, která za těmito propracovanými panenkami stojí, se již Baby Born prodalo po celém světě přes 15 miliónů kusů. Udělejte také radost Vaší holčičce její vlastní panenkou Baby born!

baby born krabice

  • velikost panenky 43 cm
  • vhodné od 3 let
  • panenku lze také koupat
  •