Mini stepper Moonsurfing

Multifunkční cvičební pomůcka, se kterou zvládnete více než 20 různých cviků. Nahradí stepper nebo twister, také budete simulovat pohyby jako při surfování. Moonsurfing je moderní způsob, jak si protáhnout a procvičit celé tělo bez děsivého a namáhavého chození do posilovny.

Stepper Moonsurfing pro domácí cvičení

Stepper Moonsurfing pro domácí cvičení

 

S pomůckou Moon-surfing se Váš obývák okamžitě promění ve fitnes centrum, kdy podle cviku cíleně působíte na všechny problémové partie – nohy, hýždě a břišní svaly. Posílení břicha, kondiční chůze, nebo jen protažení po namáhavém dni – vše dokážete s jedinou pomůckou, kterou již nejspíš znáte z televize.

Tajemství účinnosti Moonserfingu spočívá v jedinečném inovativním tvaru půlměsíce, díky kterému dokážete dělat například sklapovačky tak snadno, jako by Vám někdo pomáhal. Je tedy vhodný k cvičení úplně pro všechny, i pro osoby trpící obtížemi s klouby.

Již během krátké doby cvičení ucítíte, jak se zapojují všechny důležité svaly a dojde ke zpevnění břicha, boků a lítek. Ergonomický tvar pomůcky Moonserfing využívá zákona akce a reakce, tvar půlměsíce se pohybuje s tím, jak přenášíte Vaši váhu z nohy na nohu.

Připomeňte si televizní spot, ve kterém jsou vlastnosti a výhody postupně rozebrány a ukázány:

 

Jedná se o účinné cvičení pro celé tělo. Chůzí na přístroji krásně zpevníte a vytvarujete povislé boky. Otočený lze používat jako schůdek na step areobik. Skvěle poslouží při ranním nebo odpoledním protahování páteře, ale i během každodenní práce. Pravidelným protahováním zvýšíte svoji flexibilitu v jakémkoliv věku.

Dále můžete cvičit nejrůznější druhy aerobiku, kliky, sestavy na lýtka, pas a mnoho dalšího. Čtyřmi akupresurními magnety v kombinaci s akupresurními výstupky aktivujete body na chodidlech a během cvičení je tak i promasírujete. Stabilitu během cvičení zajišťuje protiskluzový design a podpůrné zarážky, díky kterým snadno upravíte sklon nebo pomůcku zafixujete, když budete krouživými pohyby procvičovat břicho.

Jistě oceníte, že na rozdíl od velkých cvičebních strojů, které musíte montovat a také různě nastavovat, je Moonsurfing malý a skladný. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde úplně do každé domácnosti a můžete ho použít okamžitě, když si budete chtít zacvičit. Zajistí Vám snadné a zábavné cvičení v pohodlí domova.

Znáte již Moonsurfing z televize? Nyní nemusíte nikam volat, ale jednoduše a bezpečně si můžete objednat po internetu se zárukou vrácení peněz.

 

Taky znáte z TV
Chytrý posilovač Gymbit Wonder Core
Chytrý posilovač Gymbit Wonder Core
Revoluční průlom ve světě fitness, který posílí celý střed těla. K tomu je navíc navržen tak, aby kombinoval celkem šest...