Smršťovací zahradní hadice XHOSE

Už Vás nebaví tahat se s těžkými hadicemi, které se neustále zamotávají? Pak oceníte inovativní smršťovací hadici X-HOSE, která má vše, co klasická neohrabaná zahradní hadice postrádá. Zalévání zahrady či mytí auta vážně nikdy nebylo lehčí!

X-HOSE: roztahovací hadice, kterou snadno uložíte na malém prostoru.

Pusťte vodu a hadice XHOSE se sama rozvine svou délku až trojnásobně. Po zastavení a vypuštění se během krátkého okamžiku opět sama svine, při uložení nezabírá téměř žádné místo a je neuvěřitelně lehká. Patnácti metrová hadice váží pouhých 1/2kg.

Smršťovací XHOSE je vyrobena ze dvou nezávislých hadic, pevné vnitřní roztažitelné a skládané vnější z velmi odolné tkaniny. Díky patentovanému unikátnímu designu se hadice nikdy nezamotá.

Široké možnosti využití

Stačí zapnout vodu a hadice Xhose se sama rychle prodlouží na trojnásobek své délky, takže s ní snadno dosáhnete kamkoliv. Jakmile skončíte, zase se během chvilky automaticky sama smrští.

Pomocí variabilních koncovek můžete snadno spojit několik hadic dohromady, pokud potřebujete hadici větší délky. Koncovky umožňují připojení také dalšího užitečného mycího příslušenství a trysek.

A jak to funguje v praxi?

Z uživatelských recenzí a praktických videí je patrné, že to opravdu funguje tak jak jste viděli v televizní reklamě. Některé negativní zkušenosti současně varují před levnými a nekvalitními náhražkami.

Na originální patentovanou X-HOSE máte záruku vrácení peněz pokud nebudete spokojeni. Vyrobena je z kvalitního polyester-latexu a ABS plastu. Hadice má průměr 1/2“, tedy tzv. půlcoulka v několika délkách a je určena pro tlak vody 30-238 PSI.

Taky znáte z TV
Sada Dryward pro mytí aut na sucho
Sada Dryward pro mytí aut na sucho
Sada přinášející nový revoluční způsob čištění Vašeho auta bez použití vody. Směs silikonů dokonale odstraňuje nečistoty a současně poskytuje dlouhodobou...
Univerzální klíče na šrouby Snap&Grip
Univerzální klíče na šrouby Snap&Grip
Souprava 2ks nastavitelných univerzálních klíčů SNAP ’N GRIP Vám pomůže vyřešit nejeden montážní problém, umožní snadno se dostat ke šroubům,...
Multifunkční přístroj renovátor
Multifunkční přístroj renovátor
Elektrický přístroj, který si poradí s nejrůznějšími úkoly a nahradí v domácnosti celou řadu nářadí. Díky oscilační hlavě zvládá snadno...