Legíny na hubnutí Hot Shapers

Vyjímečné legíny, které jsou úžasnou pomůcku usnadňující spalování kalorií a rychlejší hubnutí při chůzi, odpočinku nebo domácích pracích.

Legíny Hot Shapers

Legíny Hot Shapers

 

Hot Shapers jsou zeštíhlující legíny pro Vaše každodenní nošení. Použití unikátního materiálu Neotex zvyšuje teplotu tělesného jádra a stimuluje intenzivní pocení během cvičení, běhání, procházce s dětmi, ale i při odpočinku u televize. S těmito legínami se budete potit a hubnout čtyřikrát rychleji, než kdybyste na sobě měli jakékoli jiné oblečení.

Pocení a spalování kalorií je jedním z nejsnadnějších způsobů, jak získat štíhlou postavu. Už ale nemusíte trápit své tělo v posilovně. I když se příliš hýbat nebudete, v legínách Hot Shapers své tělo stejně zapotíte. Tyto legíny můžete běžně nosit každý den a přitom se intenzivně potit. Spalujete tak více kalorií a centimetry v pase viditelně ubývají!

 

Pusťte si video s televizní reklamou:

Hubnoucí legíny Vám nabídnou snadnější a velmi rychlý způsob jak získat štíhlou postavu, zpevnit nohy a hýždě, vyrýsovat svaly. Zlepšíte také držení těla a získáte ploché bříško. Snadno a téměř bez námahy, protože budete se potit při běžných každodenních činnostech, při chůzi, úklidu, ale i při odpočinku.Intenzivní pocení nezpůsobuje pouze spalování přebytečných kil. Dochází také k vyplavení toxinů a důkladnému pročištění Vaší pokožky.

Tajemství zeštíhlujících legín spočívá v jejich disajnu a materiálu Neotex, který při kontaktu s pokožkou zvyšuje tvorbu tepla a zvyšuje účinek až čtyřnásobně při běžné teplotě. Navíc vnější vrstva pohlcuje pot a zabraňuje tomu, aby vlhkost prosakovala látkou. Můžete si tedy být jisti, že i když se intenzívně zapotíte, legíny Hot Shapers zůstanou stále suché a nevznikají žádné pachy ani po vydatném tréningu.

Uživatelky v diskuzích jsou z legín nadšené…

Legíny jsou relativně pohodlné. Člověk se v nich potí opravdu slušně. Pomohly mi zhubnout 3 kila za jeden měsíc. Je skvělé, že se potíte, i když nic neděláte, natožpak když cvičíte.

Pod legínama se vážně potíte hodně cítím se v nich opravdu příjemně i v klidu i při sportu…

Balení obsahuje

 • samotné legíny Hot Shapers
 • černou sportovní tašku
 • metr pro měření ubývajících centimetrů
 • průvodce zdravým životním stylem
 • Využijte možnosti si legíny Hot Shapers nyní objednat snadněji po internetu a se zárukou vrácení peněz.
   

  Taky znáte z TV
  Masážní přistroj Wellneo Tonific
  Masážní přistroj Wellneo Tonific
  Wellneo Tonific je revoluční masážní přistroj, který zpevní postavu, zmírní celulitidu, pomocí masáže odstraní bolest a nepříjemné pocity. Navíc dokáže...
  Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí
  Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí
  Slender Shaper je vibrační pás podporující Vaše hubnutí tím, že simuluje pohyby břišní tanečnice, a tak účinně zpevňuje břišní svaly....
  Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe
  Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe
  S elektronickou sadou Bullet PediPro Deluxe hravě dosáhnete výsledků profesionální pedikérky v pohodlí domova. Domácí pedikúra je bezpečná a snadno...