Měkké pohodlné bačkory proti únavě

Často Vás po celém dni bolí nohy? Pak je na čase dopřát Vašim chodidlům pohodlí. Vyhoďte staré papuče a seznamte se s novou domácí obuví navrženou speciálně tak, aby poskytovala maximální úlevu při bolesti a tlaku v nohou.

Domácí obuv Miracle

Domácí obuv Miracle

 

Revoluční přezůvky Miracle (mirikl) z proti-únavové pěny uleví bolavým nohám a dodají energii, kterou ztrácíte při celodenním chození na podpadcích, častém nošení těžkých břemen nebo při mnohahodinovém stání ve stejné pozici.

Díky tlumivé vrstvě a celkové pohodlnosti Vám domácí přezůvky Miracle přinesou úlevu po celém dni stráveném v práci. Ti, kdo již tuto obuv vyzkoušeli, popisují pocit jako chůze po oblacích. Podívejte se nyní na televizní reklamu, pokud jste ji ještě neviděli…

 

Znáte již reklamu z televize, ale stále nejste rozhodnuti? Máte možnost si obuv vyzkoušet sami na sobě při využití 14 denní záruky vrácení peněz.

 

Delší chození nebo stání může vést k bolesti kolen, chodidel či páteře. Protiúnavové pěnové podrážky obuvi Miracle pohlcují nárazy a tak snižují zátěž Vašeho pohybového aparátu. Uvnitř přezůvek se nachází pěnové ergonomické jádro, které se perfektně přizpůsobí chodidlům a rovnoměrně rozprostírá Vaši hmotnost. Docílí se tak snížení zátěže na svaly a klouby – bez ohledu na to, jak dlouho stojíte či chodíte.

Obuv Miracle je vyrobena z velmi měkkého příjemného mikrovlákna a má odolné protiskluzové gumové podrážky, které jsou snadno omyvatelné a hodí se dovnitř i ven. Papuče se snadno udržují čisté, lze je prát v pračce a i po mnoha vypráních si díky gelové stélce zachovají svůj původní tvar.

Vyzkoušejte obuv Miracle a dopřejte si úlevu po celém dni! Objednání po internetu se 14 denní zárukou vrácení peněz je snadné, stačí si vybrat svoji velikost a barvu.

Taky znáte z TV
Pásky Dr. Levina na klouby a kolena
Pásky Dr. Levina na klouby a kolena
Magnetické pásky Dr. Levina Vám pomohou zlepšit pohyblivost kloubů působením magnetickou silou. Navíc jsou velmi nenápadné, takže je můžete pohodlně...