Pásky Dr. Levina na klouby a kolena

Magnetické pásky Dr. Levina Vám pomohou zlepšit pohyblivost kloubů působením magnetickou silou. Navíc jsou velmi nenápadné, takže je můžete pohodlně používat při jakékoliv aktivitě.

Magnetické pásky na klouby

Magnetické pásky na klouby

Zbavte se nepohodlí, které vás trápí při chůzi nebo sportu. Magnetický pásek podepře čéšku a tak pomůže snížit napětí na ni vyvíjené. Jedná se o řešení vyvinuté a patentované ortopedickým chirurgem Dr. Jackem Levinem – ředitelem Ortopedické chirurgie v nemocnici Brookdale, New York.

Život se skládá z neustálého pohybu a za den uděláme tisíce kroků. Vstání z postele, dovedení dětí do školy, chůze po schodech, vystupování z auta, nakupování, práce na zahradě a mnoho dalšího. Magnetické pásky doktora Levina navrací radost z pohybu a usnadňují život lidem dnes již po celém světě.

 

Pokud je ještě neznáte z televize, podívejte se na propagační video právě nyní…

 

Každý den musíme učinit nevyčíslitelné množství kroků, což ovšem znamená potíže pro osoby s kloubními problémy. Neváhejte a zažijte znovu svobodu pohybu s ortopedicky tvarovanými magnetickými pásky Dr. Levina. Jedná se o rychlé, účinné a neinvazivní řešení Vašich kloubních obtíží.

 

Pásky opravdu zmírnily bolest kolen, díky kterým jsem omezila přísun analgetik. Vhodné i na sport.Tedy produkt hodnotím velmi kladně a doporučila bych všem, kteří trpí artrózou.

Přečtěte si další recenze a hodnocení zákazníků v komentářích.

Jednoduše pásky nasaďte na správné místo. Pásky poskytují čéšce oporu a sníží zátěž, která je na ni vyvíjena – Vy tak pocítíte větší jistotu, stabilitu a okamžité zlepšení pohyblivosti. Pod oblečením jsou pásky neviditelné, takže je můžete používat kdykoliv a při každé příležitosti. Nikdo se nedoví o Vašem malém tajemství.

Vyzkoušejte magnetické pásky sami na sobě, opravdu nemáte co ztratit. Objednáte ještě dnes pohodlně po internetu a v případě nespokojenosti máte 14 dní záruku na vrácení peněz. Přitom objednání po internetu je pro Vás rychlejší a snadnější než v případě telefonické objednávky.

Co obdržíte? Sada obsahuje 2 x magnetický pásek na koleno (45cm) a magnetický pásek na zápěstí (25cm).

 

Taky znáte z TV
Měkké pohodlné bačkory proti únavě
Měkké pohodlné bačkory proti únavě
Často Vás po celém dni bolí nohy? Pak je na čase dopřát Vašim chodidlům pohodlí. Vyhoďte staré papuče a seznamte...