Elektrický palačinkovač Delimano Utile

Dokonalé palačinky během několika sekund, které si vaše rodina i přátelé zaručeně oblíbí. Elektrický palačinkovač Utile je navržen na přípravu dokonalých palačinek tak, aby jste pokaždé dosáhli stejně skvělých výsledků.

Nedělní snídaně, dokonalé palačinky

Nedělní snídaně, dokonalé palačinky

Sladké či slané, tenké a dozlatova opečené, prostě vynikající. Své palačinky připravíte snadno a bez všeho toho nepořádku. Už žádné připálené či potrhané těsto, příliš silné, ani nepravidelné.

Jak udělat dokonalou palačinku?

S elektrickým palačinkovačem Delimano Utile připravujete palačinky rychle ve třech jednoduchých krocích – ponořte, otočte a podávejte!

palačinky a palačinkovač

Žádné spálené, potrhané ani přilepené palačinky

Jde to velmi snadno: pánev ponoříte do nádoby na těsto a napočítáte do pěti. Zvednete a počkáte
několik sekund. Palačinku děláte ještě chvilku z druhé strany aby byla opečená rovnoměrně a dozlatova. A máte hotovu perfektní palačinku, lahodnou a dokonale tenkou.

S pomocníkem od Delimana připravujete palačinky dvakrát rychleji, než s jakoukoliv jinou pánví a odpadá vám starost s rovnoměrným rozlitím těsta. Nic se nelepí a nic se nepřipálí. Pánev je elektrická a lehká, takže ani nepotřebujete sporák. Uvnitř zabudovaný inteligentní výhřevný systém udržuje optimální teplotu nepřilnavého povrchu 180-200 stupňů tak, aby palačinky nebyly připálené ani suché.

Balení obsahuje:
– palačinkovač Delimano Utile (průměr palačinek 20cm)
– speciální nádobu na těsto
– uživatelskou příručku

Nemusíte nikam volat ani psát, objednejte si po internetu snadno právě teď.

Taky znáte z TV
Krájecí nůžky Clever Cutter nejen na zeleninu
Krájecí nůžky Clever Cutter nejen na zeleninu
Klasické krájení surovin zabere spoustu času a znamená většinou nepořádek, jehož uklízení je zdlouhavé. Seznamte se s nůžkovým kráječem Clever...
Multifunkční přenosný gril Delimano Cobb Premier
Multifunkční přenosný gril Delimano Cobb Premier
Kompaktní a neuvěřitelně výkonný gril na dřevěné uhlí, který peče, udí, opéká, smaží, vaří kdykoli a kdekoli. Ideální na domácí...
Kráječ Nice Dicer Plus
Kráječ Nice Dicer Plus
Nice Dicer Plus je 14dílná praktická pomůcka do kuchyně, jenž zastoupí celou řadu kuchyňského vybavení. Umožní dokonale nakrájet, nasekat či...