Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant

Elegantně vypadající baterie s okamžitým ohřevem vody na teplotu až 60stupňů kdekoliv a kdykoliv. Chytré a praktické řešení, které vám ušetří čas, energii a drahocennou vodu.

průtoková baterie

Hygienickou teplou vodu budete mít s baterií Delimano Instant vždy po ruce. Je to skvělé řešení nejen do kuchyně, koupelny, garáže či dílny, ale třeba i na víkendovou chalupu nebo obytného do přívěsu. S jednoduchou montáží bez speciálních nástrojů snadno namontujete na přívod vody a zapojíte do elektrické zásuvky. Pohybem páčky okamžitě pustíte horkou vodu k přípravě polévky, čaje nebo kávy. Páčkou vodu také zastavíte nebo regulujete její teplotu k umívání rukou a nádobí.

Voda se ohřívá přímo v ohřívacím tělese, nevznikají tedy ztráty tepla v potrubí a ohříváte si pouze tak velké množství vody, které skutečně potřebujete – můžete tak výrazně snížit výdaje na ohřev teplé vody a ušetřit.

Baterie Delimano je pohodlné zařízení na ohřev vody s elektrickým termálním tělesem, se kterým máte kdykoliv a kdekoliv okamžitě k dispozici horkou vodu až 60 stupňů.

Už Vám nikdy nedojde teplá voda! Vyzkoušejte kompletní systém ohřevu vody a vodovodní baterie v jednom elegantně vypadajícím zařízení, které se hodí do každé domácnosti.

Taky znáte z TV
Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew
Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew
Seznamte se s novou generací oblíbené vrchní matrace, která okamžitě vylepší Vaši starou postel. Nová přistýlka Renew Eucalyptus je tou...
Go Roller – váleček na malování bez namáčení
Go Roller – váleček na malování bez namáčení
Oblíbený a zdokonalený váleček, se kterým vymalujte rychle a bez námahy. Vyhnete se cákancům a skvrnám na podlaze bez dlouhých...
Univerzální mop X-Power
Univerzální mop X-Power
Jedinečný mop s promyšleným tvarem, který Vám při náročném úklidu opravdu pomůže. Patentovaný disajn si poradí s každou překážkou a...