Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí

Slender Shaper je vibrační pás podporující Vaše hubnutí tím, že simuluje pohyby břišní tanečnice, a tak účinně zpevňuje břišní svaly. To se ovšem netýká jen břicha. Připněte jej na hýždě, stehna, ramena, lýtka či paže a hravě tvarujte danou oblast.

Slender Shaper vibrační pás - obsah balení

Vibrační pás Slender Shaper

S tímto revolučním pásem posilujete, uvolňujete svalové napětí, ale hlavně zpevňujete všechny problematické partie podobně, jako břišní tanečnice. Vibrace vytvářené tímto fitness pásem jsou samozřejmě mnohem rychlejší než při břišním tanci, takže i tuku se s jeho pomocí zbavujete výrazně rychleji. (Chcete hubnout ještě efektivněji s nutričním poradcem?)

Pomůže vám zbavit se nechtěného tuku a vytvarovat postavu. Zní to jednoduše, připnete jej na problémovou partii, zvolíte si program (vibraci, pulzování, kmitání) a pás vibrací doslova vyžene tuk z těla. Během programu můžete odpočívat – pás se automaticky vypne v čase, který si předvolíte. Ale z recenzí a diskuzí je znát, že při pravidelném používání vibrační pásy opravdu fungují, svaly promasírují a pomáhají i v boji s celulitidou.

 
Vytvarování perfektní postavy nikdy nebylo snažší!

Jak jste již viděli v TV – Slender Shaper je jednoduchý, rychlý a účinný cvičební pás, který využívá kmitavého pohybu a zaměřuje se přesně na ty partie, které potřebujete zpevnit a vytvarovat. Kombinuje pulzování, kmitání a vibrace – tím Vám pomáhá rychle spalovat nechtěný tuk, zpevňovat břišní svaly, tvarovat hýždě a zeštíhlovat nohy, takže získáte tu nejlepší postavu, jakou jste kdy měli.

Podívejte se na jednu z video recenzí, co v balení najdete a jak Slender Shaper ovládat:

V krabici tedy naleznete samotný Slender Shaper s pěti rychlostmi vibračních pulzů, prodlužovací pás až do 165cm, samozřejmě návod k použití a praktickou tašku na přenášení.

Nyní nemusíte nikam volat, ale pohodlně si objednáte na internetu s 14 dní zárukou vrácení peněz.

Taky znáte z TV
Masážní přistroj Wellneo Tonific
Masážní přistroj Wellneo Tonific
Wellneo Tonific je revoluční masážní přistroj, který zpevní postavu, zmírní celulitidu, pomocí masáže odstraní bolest a nepříjemné pocity. Navíc dokáže...
Legíny na hubnutí Hot Shapers
Legíny na hubnutí Hot Shapers
Vyjímečné legíny, které jsou úžasnou pomůcku usnadňující spalování kalorií a rychlejší hubnutí při chůzi, odpočinku nebo domácích...
Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe
Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe
S elektronickou sadou Bullet PediPro Deluxe hravě dosáhnete výsledků profesionální pedikérky v pohodlí domova. Domácí pedikúra je bezpečná a snadno...