Masážní přistroj Wellneo Tonific

Wellneo Tonific je revoluční masážní přistroj, který zpevní postavu, zmírní celulitidu, pomocí masáže odstraní bolest a nepříjemné pocity. Navíc dokáže vyhladit a zjemnit ztvrdlou kůži a mozoly.

Wellneo Tonific

Tajemství přístroje spočívá v jeho patentované rotační hlavici, která se otáčí o 360 stupňů, s třemi sadami Acu kuliček. Provedou více než 2700 otáček za minutu. Tím vytváří vícerosměrné vibrace, které pronikají do nejhlubších vrstev pokožky.

tonific-kulicky

První na řadě jsou kuličky na zmírnění celulitidy. Tyto kuličky s bodlinkami rozptýlí vibracemi tuk a přispívají tak ke snížení projevů celulitidy.

Další jsou kuličky se spirálovitým povrchem. Ty nabídnou příjemnou masáž, která pomůže zmírnit bolest a únavu těla.

Poslední jsou kuličky na hloubkové uvolnění svalů. Stimulují senzorické body v těle, které napomáhají uvolnit napětí a podpoří krevní oběh.

Pomocí nástavce na odstranění ztvrdlé kůže jemně odstraníte nevzhlednou zrohovatělou kůži. Nástavec má dva vyměnitelné polštářky (měkčí a tvrdší) a po jeho použití budou vaše chodidla krásně hebká.

Televizní spot ukazuje jedinečný ergonomický tvar přístroje, snadno se drží a můžete si tak dopřát vynikající masáž jakékoliv části těla. Jednoduše se tak zaměříte na břicho, hýždě, boky, nohy, paže a další partie, přesně podle vaší vlastní potřeby.

Vyzkoušejte si sami na sobě o jak všestranný masážní přístroj se jedná. Wellneo Tonific z televizní reklamy můžete ihned a bezpečně objednat přímo na internetu se 14denní zárukou vrácení peněz.

Taky znáte z TV
Legíny na hubnutí Hot Shapers
Legíny na hubnutí Hot Shapers
Vyjímečné legíny, které jsou úžasnou pomůcku usnadňující spalování kalorií a rychlejší hubnutí při chůzi, odpočinku nebo domácích...
Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí
Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí
Slender Shaper je vibrační pás podporující Vaše hubnutí tím, že simuluje pohyby břišní tanečnice, a tak účinně zpevňuje břišní svaly....
Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe
Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe
S elektronickou sadou Bullet PediPro Deluxe hravě dosáhnete výsledků profesionální pedikérky v pohodlí domova. Domácí pedikúra je bezpečná a snadno...