Domácí elektronická pedikúra PediPro Deluxe

S elektronickou sadou Bullet PediPro Deluxe hravě dosáhnete výsledků profesionální pedikérky v pohodlí domova. Domácí pedikúra je bezpečná a snadno ošetří suchou a popraskanou pokožku k udržení hladkých chodidel.

Domácí pedikúra Pedipro Deluxe

Domácí pedikúra Pedipro Deluxe

Elektronický systém disponuje dvourychlostním bateriově poháněným rotačním nástavcem z jemných mikrokrystalů. Jemně a rychle odstraníte odumřelou a zrohovatělou pokožku, závěrečnou úpravu chodidel dokončíte pomocí leštících polštářků.

Unikátní systém pro hladká chodidla. PediPro se vejde do dlaně a přesto s ním během chvíle ošetříte pokožku jako byste právě vyšli ze salonu.

Skvělé výsledky

Budete vždy spokojeni. Výsledkem jsou sametově hebká a napohled krásná chodidla, za která se již více nebudete stydět. Při Vaší domácí pedikúře nevzniká naprostou žádný nepořádek – odstraněná kůže zůstává v nádobce, ze které se poté vysype a očistí přiloženým kartáčkem.

S tímto výrobkem jsem velmi spokojená. Je jen na mě, kolik strávím pedikúrou času a kdy si na ní čas udělám, narozdíl od salónů kam se musím objednat předem. Používá se opravdu snadno a naprosto kdekoliv…

Bullet PediPro Deluxe již znáte z televize. Stále máte pochybnosti o tom, jak a zda to funguje? Zajímají Vás praktické zkušenosti? Jedna z mnoha zahraničních recenzí a praktických testů skutečných uživatelů:

Co všechno tedy balení obsahuje? Domácí pedikúra Bullet PediPro Deluxe, rotační nástavec z nerezové oceli, lešticí kotouč, čisticí kartáček, 6 extra lešticích polštářků, taštičku a návod k použití.

Taky znáte z TV
Masážní přistroj Wellneo Tonific
Masážní přistroj Wellneo Tonific
Wellneo Tonific je revoluční masážní přistroj, který zpevní postavu, zmírní celulitidu, pomocí masáže odstraní bolest a nepříjemné pocity. Navíc dokáže...
Legíny na hubnutí Hot Shapers
Legíny na hubnutí Hot Shapers
Vyjímečné legíny, které jsou úžasnou pomůcku usnadňující spalování kalorií a rychlejší hubnutí při chůzi, odpočinku nebo domácích...
Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí
Vibrační pás Slender Shaper na hubnutí
Slender Shaper je vibrační pás podporující Vaše hubnutí tím, že simuluje pohyby břišní tanečnice, a tak účinně zpevňuje břišní svaly....