Štítek: Pohyb

Chytrý posilovač Gymbit Wonder Core

Chytrý posilovač Gymbit Wonder CoreRevoluční průlom ve světě fitness, který posílí celý střed těla. K tomu je navíc navržen tak, aby kombinoval celkem šest cviků a kardio pro maximálně intenzivní trénink, který účinně spaluje kalorie. Můžete tak provádět sklapovačky, zkracovačky, mosty, kliky, bicepsové a tricepsové kliky, nůžky a ježdění na kole pro aerobní a anaerobní trénink celého... Read More »

Legíny na hubnutí Hot Shapers

Legíny na hubnutí Hot ShapersVyjímečné legíny, které jsou úžasnou pomůcku usnadňující spalování kalorií a rychlejší hubnutí při chůzi, odpočinku nebo domácích... Read More »

Měkké pohodlné bačkory proti únavě

Měkké pohodlné bačkory proti únavěČasto Vás po celém dni bolí nohy? Pak je na čase dopřát Vašim chodidlům pohodlí. Vyhoďte staré papuče a seznamte se s novou domácí obuví navrženou speciálně tak, aby poskytovala maximální úlevu při bolesti a tlaku v... Read More »

Pásky Dr. Levina na klouby a kolena

Pásky Dr. Levina na klouby a kolenaMagnetické pásky Dr. Levina Vám pomohou zlepšit pohyblivost kloubů působením magnetickou silou. Navíc jsou velmi nenápadné, takže je můžete pohodlně používat při jakékoliv... Read More »

Mini stepper Moonsurfing

Mini stepper MoonsurfingMultifunkční cvičební pomůcka, se kterou zvládnete více než 20 různých cviků. Nahradí stepper nebo twister, také budete simulovat pohyby jako při surfování. Moonsurfing je moderní způsob, jak si protáhnout a procvičit celé tělo bez děsivého a namáhavého chození do... Read More »