Multifunkční přenosný gril Delimano Cobb Premier

Kompaktní a neuvěřitelně výkonný gril na dřevěné uhlí, který peče, udí, opéká, smaží, vaří kdykoli a kdekoli. Ideální na domácí grilování i výlety do přírody.

Přenosný multifunkční gril

Přenosný multifunkční gril

 

S grilem Delimano Cobb zapomenete na staré rezavé a nebezpečné grily s otevřeným ohněm, jejichž příprava,následné čištění a úklid je pro Vás trápením. Rozloučíte se s připečenými nebo nedovařenými pokrmy a stanete se skutečným šéfkuchařem, ať již doma na zahradě nebo při kempování ve volné přírodě.

Delimano Cobb je prvotřídní přenosný systém, který umí péct a opékat, grilovat, udit a smažit. Je skladný a můžete si jej vzít kamkoliv. Ideální je pro letní vaření venku, nebudete tak mít kuchyň plnou nepříjemného zápachu či kouře.

 

Připomeňte si video, které jste již určitě viděli v televizi…

 

Jedná se o nejvšestranější přenosný gril vůbec – něco jako malá kuchyň. Tento systém vaření byl původně navržen jako varný systém pro venkovské africké oblasti bez přístupu k elektřině. Nyní je vylepšen na kompaktní, ekologický, přenosný a neuvěřitelně výkonný gril, se kterým můžete uvařit, co budete chtít.

Konstrukce umožňuje proudění teplého vzduchu otvory v rámci celého hrnce. Horký vzduch stoupá nahoru a vytváří rovnoměrně zahřátý povrch pro vaření. Cirkulace vzduchu pak udržuje teplotu stejnou v celém hrnci a uchová jídlo dokonale šťavnaté. Můžete připravovat na horní mřížce maso a pod ním současně přílohu. Přidáním dřevěných hoblin nebo větviček bylinek lze simulovat efekt udírny a steakům dodat příjemné aroma kouře.

Patentované provedení a design zajišťuje, že je celý systém bezpečný. Do okolí se neuvolňuje žádné teplo, na gril Cobb je proto možné bez obav sahat i při vaření. Pustili jste se grilování venku a začalo pršet? Gril můžete vzít klidně za síťovanou spodní část z nerezové oceli a bez obav přenést.

K provozu není potřeba elektřina ani plyn. Je to velmi jednoduché – rozbalíte, podpálíte a za deset minut můžete začít vařit. Funguje na klasické grilovací brikety umístěné ve speciálním košíčku, dřevěné uhlí nebo brikety Cobble Stone, určené právě pro tento druh grilu. Čištění díky použitým materiálům je stejně jednoduché a navíc lze rozebraný gril mýt v myčce.

 

Získáte

 • síťovanou základnu „Stay Cool“ z nerezové oceli
 • nerezový vnitřní nástavec
 • nerezový poklop pro udržení stálé rovnoměrné teploty
 • košík na pálení běžného dřevěného uhlí a briket
 • nepřilnavý grilovací a smažící rošt
 • speciální vidlici na zvedání roštu
 •  

  Objednejte si gril Cobb Premier jednoduše a rychle po internetu ještě dnes se 14 denní zárukou vrácení peněz. Je to jednodušší než telefonické objednání s operátorem. Pokud nebudete spokojeni, můžete jej vrátit bez udání důvodu.

   

  Taky znáte z TV
  Krájecí nůžky Clever Cutter nejen na zeleninu
  Krájecí nůžky Clever Cutter nejen na zeleninu
  Klasické krájení surovin zabere spoustu času a znamená většinou nepořádek, jehož uklízení je zdlouhavé. Seznamte se s nůžkovým kráječem Clever...
  Elektrický palačinkovač Delimano Utile
  Elektrický palačinkovač Delimano Utile
  Dokonalé palačinky během několika sekund, které si vaše rodina i přátelé zaručeně oblíbí. Elektrický palačinkovač Utile je navržen na přípravu...
  Kráječ Nice Dicer Plus
  Kráječ Nice Dicer Plus
  Nice Dicer Plus je 14dílná praktická pomůcka do kuchyně, jenž zastoupí celou řadu kuchyňského vybavení. Umožní dokonale nakrájet, nasekat či...