Krájecí nůžky Clever Cutter nejen na zeleninu

Klasické krájení surovin zabere spoustu času a znamená většinou nepořádek, jehož uklízení je zdlouhavé. Seznamte se s nůžkovým kráječem Clever Cutter, kombinací nože a krájecího prkénka. Řezání a krájení vám s ním již zabere jen pár sekund. Perfektně ostrá nerezová čepel nakrájí suroviny rychle a snadno, během několika stisknutí rukojetí.

krajeci nuzky

Na rozdíl, od běžných nůžek, se pro rychlejší a jednodušší krájení rukojeti krájecích nůžek sami automaticky rozevírají díky silné pružině. Budete tak krájet až desetkrát rychleji než s běžným nožem a prkénkem.

Rychle nakrájíte celý míchaný salát a poradíte si také se salámem či sýrem. Během okamžiku nakrájíte brambory a připravíte si chutnou přílohu. Cibuli zpracujete tak rychle, že nakonec nestihnete uronit ani slzu. Díky širokému rozpětí kráječe můžete s Clever Cutter nakrájet bagetu a dokonce i jablka. Možnosti jsou nekonečné, nakrájíte bylinky, jarní cibulku nebo třeba i steak k večeři. Příprava polévky zabere běžně kvůli nekonečnému krájení věčnost. S nůžkovým kráječem nyní můžete zeleninu nakrájet rovnou do hrnce, ušetříte čas a špinavé prkénko.

Sledujte sami ten rozdíl ve videu, které nakonec již možná znáte z televize:

K přípravě všech krájených pokrmů vám tak stačí jeden jediný nástroj. Čepel je tak silná, že si poradí i s klasem kukuřice.

Čištění kráječe je také snadné a můžete jej samozřejmě vložit i do myčky. Pro snadné skladování má pojistku uzavření rukojetí.

V nůžkách Clever Cutter získáte prkénko a nůž v jediném výrobku. Nyní můžete objednat přímo na internetu, přečtěte si hodnocení zákazníků.

Taky znáte z TV
Elektrický palačinkovač Delimano Utile
Elektrický palačinkovač Delimano Utile
Dokonalé palačinky během několika sekund, které si vaše rodina i přátelé zaručeně oblíbí. Elektrický palačinkovač Utile je navržen na přípravu...
Multifunkční přenosný gril Delimano Cobb Premier
Multifunkční přenosný gril Delimano Cobb Premier
Kompaktní a neuvěřitelně výkonný gril na dřevěné uhlí, který peče, udí, opéká, smaží, vaří kdykoli a kdekoli. Ideální na domácí...
Kráječ Nice Dicer Plus
Kráječ Nice Dicer Plus
Nice Dicer Plus je 14dílná praktická pomůcka do kuchyně, jenž zastoupí celou řadu kuchyňského vybavení. Umožní dokonale nakrájet, nasekat či...