Go Roller – váleček na malování bez namáčení

Oblíbený a zdokonalený váleček, se kterým vymalujte rychle a bez námahy. Vyhnete se cákancům a skvrnám na podlaze bez dlouhých příprav a zakrývání nábytku.

Váleček Go Roller

Váleček Go Roller

 

S tímto moderním malířským náčiním se již nemusíte zdržovat roztahování zakrývacích fólií, žebříků. Vymalujete svůj domov snadno a rychle kdykoliv si vzpomenete. A hlavně dáte sbohem opakovanému nepohodlnému ohýbání se k barvě a otírání válečku!

V čem tví unikátnost válečku Go Roller?

Jeho jedinečnost a snadnost práce s ním spočívá ve vestavěném zásobníku, který zaručuje neustálý přísun barvy. Váleček tedy nemusíte namáčet do barvy a malování se stává zábavou.

Reklama ze slovenské televize pro větší názornost:

 

Pusťte si krátké video a uvidíte, že stačí naplnit a začít malovat. Jednoduché a rychlé. Celou místnost dokážete vymalovat za necelou hodinu bez jediného namočení.

Teleskopickou násadu si během práce prodloužíte podle potřeby a bez námahy tak malujete spodní či horní části stěn jakož i strop. Pracujete rychle a bez žebříku či cákánců.

V televizním videu jste si měli možnost všimnout, jak jednoduše se naplní zabudovaný zásobník připravenou barvou a po skončení práce se zase jednoduše vypustí zpět do plechovky a uschováte pro případné budoucí opravy a nehody na stěnách. Po té naplníte zásobník čistou vodou a propláchnete dokud nepoteče čistá voda. Snadnější čištění již nemohlo být.

Váleček Go Roller je praktická pomůcka pro každého, kdo rád zvelebuje svůj domov, ale představa úklidu po běžném malování ho děsí.

Hledáte snadnější a čistější způsob malování stěn, stropů a třeba i podlah? Využijte možnost snadného objednání po internetu – rychlejší než telefonické objednání!

V malířské sadě Go Roller 2v1 obdržíte

 • 23cm široký váleček
 • teleskopickou rukojeť se zásobníkem
 • aplikátor na naplnění barvy
 •  

  Taky znáte z TV
  Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew
  Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew
  Seznamte se s novou generací oblíbené vrchní matrace, která okamžitě vylepší Vaši starou postel. Nová přistýlka Renew Eucalyptus je tou...
  Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant
  Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant
  Elegantně vypadající baterie s okamžitým ohřevem vody na teplotu až 60stupňů kdekoliv a kdykoliv. Chytré a praktické řešení, které vám...
  Univerzální mop X-Power
  Univerzální mop X-Power
  Jedinečný mop s promyšleným tvarem, který Vám při náročném úklidu opravdu pomůže. Patentovaný disajn si poradí s každou překážkou a...