Pohodlná podložka přistýlka Dormeo Renew

Seznamte se s novou generací oblíbené vrchní matrace, která okamžitě vylepší Vaši starou postel. Nová přistýlka Renew Eucalyptus je tou nejlepší volbou – maximalizuje pohodlí Vaší matrace či pohovky a vytvoří luxusní prostředí pro spánek.

Podívejte se na názorné video, pokud ještě z televize neznáte:

Přistýlka Renew Eukalyptus chrání vaši páteř. Obejme vaše tělo a přinese mu úlevu. Pokud spíte vedle svého partnera, tak neucítíte téměř žádný přenos pohybu z jedné strany lůžka na druhou. Těchto vlastností je docíleno použitím dvou moderních materiálů. Paměťová pěna zajistí tělu dokonalou oporu a ukolébá vás k nerušenému spánku. Potah je vyroben z přírodního materiálu Tencel, který zaručuje výbornou termoregulaci. Nebude vám tak v noci během spánku ani chladno ani příliš horko a nebudete se potit. Potah je také hypoalergení a lze ho vyprat v pračce.

Přistýlka okamžitě vylepší vaši pohovku nebo tvrdou postel, ale dodá nový život také rozkládacímu gauči nebo posteli pro hosty. Přistýlka je přenosná, můžete si ji sebou vzít kamkoliv a zajistit si tak luxusní povrch pro spánek.

podlozka

Spaní na tvrdém a nerovném povrchu může způsobovat bolesti kloubů a zad. Pohodlná paměťová pěna přistýlky Renew Eucalyptus snižuje tlak na ramena, paže, kyčle, kolena a kotníky. Dokáže rozložit hmotnost těla po celém povrchu lůžka.

V nové generaci vrchních matrací / přistýlek Dormeo Renew najdete dokonalé praktické řešení: snadno se používá, udržuje i skladuje. Je vhodná pro každého, kdo by chtěl mít pohodlnější lůžko a pro všechny, kteří rádi spí na boku nebo na břiše.

Taky znáte z TV
Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant
Ohřívací průtoková baterie Delimano Instant
Elegantně vypadající baterie s okamžitým ohřevem vody na teplotu až 60stupňů kdekoliv a kdykoliv. Chytré a praktické řešení, které vám...
Go Roller – váleček na malování bez namáčení
Go Roller – váleček na malování bez namáčení
Oblíbený a zdokonalený váleček, se kterým vymalujte rychle a bez námahy. Vyhnete se cákancům a skvrnám na podlaze bez dlouhých...
Univerzální mop X-Power
Univerzální mop X-Power
Jedinečný mop s promyšleným tvarem, který Vám při náročném úklidu opravdu pomůže. Patentovaný disajn si poradí s každou překážkou a...